Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 11:03   #3818
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4284650 8]Jak ktoś ma bujną wyobraźnię to proszę klikać załączniki
Proszę sobie wyobrażać pierdyliard drobin, jedna na drugiej, drobiny nie tylko obok siebie ale i pod i nad - taki efekt kaboszonu: piaskowiec pokryty trzema warstwami toppera (jedna warstwa jakiegoś nieschnącego Catrice i dwie warstwy EF) daje taką zarąbistą głębię...

Przepraszam za sfatygowane mani, za porąbany i zniekształcony kształt (to przez perspektywę, bo starałam się uchwycić drobiny a i tak się nie udało). I uwierzcie proszę - tych drobin i tej "przestrzenności" jest o niebo więcej - normalnie galaktyka

Dobra... nie wiem co skopałam, że się nie otwierają... Już naprawiam...

Działa już? [/QUOTE]

ale błysk ja nie maiłam nerwów, żeby mojego potraktować topem - 3 warstwy Ale efekt jest WOW

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ja nie lubię tej formy przekazu osobiście unikam kamery i nagrywania, a i w drugą stronę tego nie lubię za bardzo.
drażnią mnie zmienione głosy, zająknięcia, yyy, eee...
ja nie znoszę jak mnie się kręci :/ I nie lubię się oglądać na filmach :/
I tak samo drażni mnie zacinanie, yy i ee. Ale właśnie ta babka mówi tak płynnie, że z przyjemnością się słucha i ogląda

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4284725 0]He he
Noto chyba ich najbardziej udany piasek (moim zdaniem), zaraz po nim jest 57 - też go muszę zatopować następnym razem [/QUOTE]

moim zdaniem też
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora