Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gospodarka przestrzenna - studia inżynierskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-01, 23:45   #3
Ania6466
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 8
Dot.: Gospodarka przestrzenna - studia inżynierskie

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Praca nad planami itd. - a możesz rozwinąć to itd.? Co jeszcze, oprócz pracy na planami? I czym jest praca nad planami?

Studiuję GP inżynierską. Na jaką uczelnię się wybierasz? Na politechnikach w programie studiów jest najwięcej przedmiotów ścisłych i technicznych, ale mimo to uważam, że GP to najłatwiejszy z kierunków inżynierskich.

Na różnych kierunkach inżynierskich może być przedmiot: "analiza matematyczna" ale program i zaawansowanie przedmiotu jest różne. Więc niech nazwy Cię nie wystraszą, sprawdź karty przedmiotów na danej GP.

Jestem na Uniwersytecie Przyrodniczym, ale akurat na matmę mieliśmy duży nacisk i poradziłam sobie po profilu humanistycznym w liceum, wystarczyło dobrze opanować podstawową matmę w szkole średniej I uczyć się systematycznie!

I gdzie chcesz pracować po GP? Bo nie do każdej formy pracy inżynier przygotuje Cię lepiej od licencjata.
Już tyle się naczytałam o GP, że nie wiem co myśleć...
Słyszałam, że na inżynierskich uczą więcej praktycznych rzeczy, które przydadzą się do planowania przestrzennego. Na uniwersytecie podobno sama teoria bez żadnych ćwiczeń np. na AutoCad (co podobno jest podstawą do znalezienia pracy).

Na początku miałam na myśli UWr. Potem przeczytałam że GP lepiej studiować na inżynierskich bo łatwiej z pracą, więc pomyślałam o UE we Wrocławiu.
Pracować to chciałabym gdziekolwiek, ale najlepiej coś z projektowaniem bo w samych papierkach oszaleje

Z moich "przemyśleń" wynika, że lepiej zostać inżynierem ale czuję wylecę po pierwszej sesji. A jak jest na inżynierskich z fizyką? Ogólnie polecasz UP?
Ania6466 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując