Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-03, 19:53   #789
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.IX

A ja się musze wyżalić. Wyżalić za chyba największe rozczarowanie zakupowe ostatnich miesięcy.
Napaliłam sie na bronzer Chocolate soleil z Too Faced. Kliknęłam we wtorek i aż cała drżałam na myśl o wizycie kuriera z paczką. I oto dostałam dzisiaj paczkę. Cała happy przystąpiłam do testów... i wielka klapa. Chyba moje największe rozczarowanie kosmetyczne.
Tzn. bronzer mnie sam w sobie nie rozczarował, nie używałam i nie użyję. To Sephora posunęła się za daleko!!!
Możecie sobie wyobrazić, że S. wprowadziła na wyłączność markę Too faced, przedpremierowo tylko on-line, nowość w Polsce... a puder który dostałam dzisiaj wyprodukowano w kwietniu 2012 roku i jest 6 miesięcy PO TERMINIE !!
Otwieram, sam pył na wierzchu i zamiast zapachu czekolady (znanego mi z paletek cieni) poczułam jakiś zjełczały tłuszcz!! Zerknęłam na kod, sprawdziłam i osłupiałam.
Rozumiem purchawy na wyprzedażach, rozumiem otwarte czy popalcowane opakowania... ale jak można jako nowości na wyłączność sprzedawać takie buble ???
Ależ mam nerwy na S.
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora