Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-11-29, 07:31   #3729
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Podoba mi się ta paleta.
http://www.esteelauder.pl/product/14...Shadow-Palette

O swoich marzeniach trzeba głośno mówić.
Nie wiem czy wypada mi obrzydzać, ale paleta z kufra jest bardzo słaba. Nędzne napigmentowanie, trzeba tego fest nawalić żeby coś zostało na oku. Kolory wyglądają na skórze niemal identycznie
Nie wiadomo czy to teraz taka wpadka czy ogólnie cienie to pięta Achillesowa Estee - bo raczej wszystko inne czego od niej póki co używałam bardzo spoko.

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ciśnienie mi podniósł.
Zadzwoniwszy kilka chwil temu, oznajmił, o przybyciu na jutrzejsze pogaduchy w celach obchodów nowego lokum, znajomych, których wybitnie nie trawię.
Chyba wyczuł nerwową sytuację, bo dodał...nie martw się, może nie przyjadą.

Ludzie TRZYMAJCIE mnie!
Doproś kogoś kogo lubisz!
Ewentualnie upij się i i tak będziesz miała dobry humor

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Tak, wstawiłam zdjęcia na instagrama (poza kremem z erisa wszystko chyba tam jest)
Super, super, super!
Erisa też widzę na foci

Zabrałam się w końcu za bronzer Too Faced z kodu, bo zmęczyłam dotychczas używanego Armaniego. Po pierwsze więc - skłamałam, bo to faktycznie bronzer a nie ciemny podkład Całkiem spoko, ale nie obraziłabym się za ciut zimniejsze tony

Będę miała teraz takie 3 więc jeden chyba wrzucę do torebkowego niezbędnika
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora