Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-29, 08:46   #3736
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Hejoo Kochane Ogloszenie parafialne dla wszystkich maniaczek błyszczyów Widziałyście 3 limitowane odcienie Sephora Lip Gel na święta? Jeśli nie to jak będziecie miały okazję, to spójrzcie. Dawno nie widziałam tak pięknych migotek-błyskotek Jeden blady róż z milionami różowo-niebieskich drobinek, drugi taki odcień "cranberry" tez z różowymi i niebieskimi drobinkami (nie wytrzymałam i kupiłam ) i trzeci też różowy ale ze złotymi drobinkami Jak to to pięknie na ustach wygląda Olaboga! Ale to musicie zobaczyć na żywo bo zdjęcie w ogóle nie oddaje uroku Wkleje ze strony S.: http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/B...o-ust/P2346020
Bardzo lubię te byszczole muszę je oblookać w stacjonarce dzięki za cynka

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
W ramach obchodów dnia bez zakupów dostałam gratis w Organique mus do ciała pozeczkowy i masło do ciała Guarana. Moje powonienie zostało dopieszczone Niestety rabat nie łączył się z mydełkami do zakupu.

Szkoda, że Organique nie bierze udziału w DDD

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
W D prezent do zakupow od 189 zl, 10 ml serum Clarins, kod MISSION
Oooo, takie prezenty lubię szkoda, że próg taki kosmiczny
Ciekawe, czy D. się obudzi przed świętami i zaleje nas giftami
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora