Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-27, 20:22   #17
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Wink Dot.: Kosmetyki naturalne

tabletka, a ja uwazam, ze sa w 100% naturalne, a napewno te ktore ja posiadam w domu lub posiadalam, bo pare juz wykonczylam i kupilam cos nowego w ramach testow czy fajne i mi bedzie pasowac. Moze wystarczy ze 60% tych produktow jest naturalnych, ale w taki razie nie rozumiem, dlaczego to co ja posiadam nie ma nic sztucznego? wystarczy spojrzec na sklad Dr. Hauschka, czy Weleda, ja tam nic sztucznego nie widze. Sa tam wyciagi roslinne z ekologicznych upraw, do tego naturalne olejki eteryczne, czego chciec wiecej? Zanim kupie cos nowego od tej firmy ide na ich stronke www.dr.hauschka.de i sprawdzam co ma w skladzie i jeszcze na nic syntetycznego sie nie natknelam. Nawet nasza ekspertka w tej dziedzinie Monika_T je chwali. To od niej sie dowiedzialam , ze sa juz gotowe kosmetyki(bo ja nie mam cierpliwosci na krecenie jak ona, jedyne co krece to maseczka od Hauschki i glinka od Grüne Erde).Dla mnie jak kosmetych jest na bazie ekologicznej uprawy, nie jest chemicznie barwiony, nie ma chemicznych konserwantow i nie jest chemicznie perfumowany to luksus i kosmetyk naturalny, potem jeszcze wglad na skladniki dla pewnosci, ze wszystko jest ok i kupuje, co nie znaczy , ze nie uzywam tych naladowanych chemia np. Rosaliac krem i zel do mycia, a takze krem pod slepka Aktive C od LRP.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując