Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-30, 20:30   #4332
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Jak zwykle podsumowanie w samo sedno.
Magda, wygladasz prawdopodobnie oblednie. Panowie na produkcji pewnie tez trzepia po katach

Anoli, wspolczuje Ci przezyc. Zwlaszcza, ze sprawa zostala umozona.

Oktawia- ile ubran bys nie wziela w polowie nie bedziesz chodzic. Ale tak jak Martusia pisala- kosmetyki to tylko miniaturki i probki bierz. Ja jak nie mialam miniatur to zawsze bralam jakies mini pojemniki i przelewalam np szampony i odzywki. Kolorowka tylko ulubiona, zadnych udziwnien, perfumy miniatury i probki.
Ja moge ze swojej strony polecic reczniki z mikrofibry. One nie zajmuja duzo miejsca, sa lekkie, szybko schna i np na plaze sa idealne. Z tego co kojarze to leciesz do Grecji na ktoras z wysp? Nam na Krecie przydaly sie buty do plywania. Dno bylo kamieniste.

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------


Nowy Tresor, a ja nic nie wiem
Kosmetyki to mam 3/4 minisów, perfumy to tylko próbki i ta Signorina z boxa A to co nie miałam w wersji mini to poprzelewałam, jedynie pełnowymiarowy mam balsam po opalaniu z Biodermy, ale on akurat szybko się zużywa, myślę, że razem z TŻem zużyjemy
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora