Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-18, 22:26   #4918
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez pilina Pokaż wiadomość
podobne odczucia mam co do Spectculara Extension i Surrealista - raz na 3 podejścia wychodzi ładnie
chyba Helenka nie dla mnie
i mam dokładnie to samo-dużo u mnie zależy od tego, jak rano wyszło mi malowanie rzęs
Mój TŻ kazał mi zmienić tusz (EFC YSL), gdy dostawałam ataku furii malując się nim rano Faktycznie, chodziłam potem najeżona cały dzień... A Bidulek musiał wszelkie pioruny z mojej strony zbierać .
No tak czy siak- Kilkakrotnie testowałam Spectaculara u siostry (czemu jej dałam zamiast sobie??) i z tego co pamiętam, to dawał u mnie efekt podobny do Fatale- mocnych, wydłużonych, wywiniętych, pogrubionych lekko rzęs. Z tym, że nie zawsze udawało mi się dobrze nim umalować, ale za to winiłam raczej totalne niewyspanie i wynikające z tego niechlujstwo (opiekowałam się siostry maluchem).
I tak dumam sobie i dumam I jeśli ceny na truskawie w lutym będą zadawalające to zamówię sobie tego spectaculara + brązowego Fatale'a Najwyżej jak kolejny HR się nie sprawdzi, to oddam w dobre ręce a sama wrócę do Fatalika I zakończę przygodę z tuszami HR
Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
A ja jestem zdania , ze Surrealist bez bazy jest marny. Na Cils Boosterze staje sie boskim narzedziem
Ejże, na tej bazie to chyba wszystko wygląda bosko
Cytat:
Napisane przez ana761 Pokaż wiadomość
Dali jakieś naszyjniki za zakup 3 produktów pow. 25 $....... miał już ktoś?
Wzory jak bransoletki, więc można mieć kompelcik ........ żeby tylko jakieś fajne promocje lub purchawki były
Dziewczyny w trakcie ostatnich kilku stron pokazywały jakieś bransoletki i dawały info w tym temacie
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora