Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-02-22, 22:50   #820
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez aneeetka Pokaż wiadomość
SceneQueene, a jaki polecasz rozjasniacz do tych kąpieli, może być sklepowy czy lepiej jakiś profesjonalny? Te np, które wymieniłaś. Do nich trzeba dokupić wodę utlenionę, jaki % najlepiej? Dziękuję za pomoc
jeśli rozjaśniacz sklepowy to wzięłabym Palette me1 lub Garnier- one wodę już mają, tylko szampon dodajesz.
ja jednak wolę profeskę i wtedy kupuję 9%

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
A farba w piance jest taka jak zwykła farba? W sensie takim, że długo bardzo trzyma kolor na włosach i później trzeba farbować odrosty, by się nie odróżniały od reszty.

Mi głównie chodzi o to by farbować włosy na kolor który bym chciała mieć i zobaczyć czy taki w ogóle do mnie pasuje i czy się w nim dobrze czuje. Więc wolałabym by spłukał się po tygodniu lub 2, po czym bym zdecydowała czy użyć farby.

Wstawienie swojego zdjęcia coś da byście pomogły mi w doborze koloru czy to inny wątek na to jest?
pewnie, dodaj
co do pianek- trwałość taka sama jak u farby. jeśli chcesz sprawdzić kolor- wybierz szampon na 24 mycia lub szamponetkę.

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Zilka Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny mam włosy farbowane na ciemny blond. Myślicie, że farba super rozjaśniająca zmieniła by mi troche kolor, czy lepiej się za to nie brać, bo wyjdzie bure-rude nie-wiadomo-co?
rozjaśni kolor. na pewn pojawi się złoty refleks. czy rudość- zależy od tego jaki blond masz.

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
Witam, w jednym z wątków pytałam co zrobic by zejśc z rudawego na złoty blond, ale dostałam od znajomej Wellaton 10/0, czy mogę go użyc dla lekkiego rozjaśnienia? Stanie się coś zlego?
Chcę tylko obniżyc wodę z 9 na 6.
10 ma szansę Ci pojaśnić włoski tylko na oxy 9%

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Cytat:
Napisane przez lakowkaliliowa Pokaż wiadomość
Hej,
Jutro będę miała kładzioną farbę Schwarzkopf Igora, jednak nie wiem jak dobrać kolor żeby był podobny do tego który teraz mam. Przeglądam paletę i podoba mi się chyba 4.13.
Zależy mi żebym mogła później kupić sobie inną farbę która da bardzo podobny kolor, bo odrosty chcę farbować sama w domu.

Teraz mam na włosach Garnier Nutrise ultra color 3.03 naturalny złoty ciemny brąz.
Jeśli jutro nałożę farbę 4.13 Schwarzkopf Igora to jaką kupić farbę żeby za miesiąc pokryła odrosty? Czy tą moją starą Garnier Nutrise ultra color 3.03? Czy efekt nie będzie brzydki? Odrosty będę chciała farbować w domu, więc nie kupię tej Schwarzkopf Igora bo jest profesjonalna, poza tym włosy mi rosną strasznie szybko i często musiałabym do fryzjera latać.

1) Jaka jest inna farba zbliżona do tego koloru?
2) Czy mogę użyć mojej starej Garnier Nutrise ultra color 3.03?
3) Czy nie będzie efektu "innego koloru odrostu" jeśli zastosuję na odrost inną farbę niż tą Igora którą jutro będę farbowana?

Proszę o pomoc bo nie wiem czy farbować jutro tymi Schwarzkopf Igora.
możesz zawsze zamówić Igorę przez Internet- jest sporo sklepów i hurtowni, które ją mają. 3.03 wyjdzie Ci ciemniej- całe włosy wyjdą ciemniej, nie tylko odrosty. także różnicy nie będzie, ale włoski nie będą na pewno tego koloru co przedtem.

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Szamanka666 Pokaż wiadomość
Witam!
Chciałabym fryzurą zakryć trochę mankamenty mojej twarzy. Ma ona (chyba) dość prostokątny kształt. Szeroka żuchwa, pucołowate policzki. Boję się oddać w ręce fryzjerki, bo kiedy ostatnio dałam jej wolną rękę w nadziei, że sama coś fajnego dobierze to wyszło... wolę nawet nie mówić jakie gniazdo z włosów . Najlepiej gdybym nie musiała ich bardzo ścinać, a pokombinować coś z kosmykami przy twarzy i z grzywką. Aby było łatwiej wszystko zobrazować dam link do mojego zdjęcia, jakość może nie jest jakaś fenomenalna ale aktualnie lepszego aparatu nie mam. Z góry dziękuję za sugestie. Może jeszcze jakby jakieś zdjęcia któraś z Was podrzuciła, wtedy od razu pokażę fryzjerce o co mi chodzi. Kiedy jednej czy drugiej wytłumaczę słownie to one i tak tną na odwrót .
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/...89356354_n.jpg
masz przepiękne długie włosy i ja bym z nimi osobiście nic nie robiła może ewentualnie lekkie pazurki od 'lekko za ramiona' do połowy twarzy
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując