Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-30, 16:11   #126
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY cz 2

Cytat:
Napisane przez morelciaa Pokaż wiadomość
Witajcie, przejrzałam chyba cały ten wątek - oczywiście od części pierwszej, ponieważ jak większość z Was szukam kogoś kto wykona idealny makijaż brwi. Ja taki makijaż wykonałam sobie ok. 2 lat temu w bardzo renomowanym salonie w Szczecinie, jednak nie do końca byłam zadowolona z końcowego efektu. Obecnie po tych 2 latach makijaż się wybarwia w kolorze czerwieni.. i jestem przerażona.. na codzień wykonuję sobie makijaż i z całkiem dużym powodzeniem maskuję czerwone ślady, ale idzie lato, więc chciałoby się od czasu do czasu wystawić do słońca twarz bez makijażu. Stoję więc przed dylematem czy wykonać teraz jakąś korektę czy lepiej to zostawić tak jak jest i czekać z nadzieją, że kiedyś barwnik całkiem się wyłuszczy?
Przejrzałam Wasze opinie o poszczególnych lingeristkach, na początku chciałam skorzystać z usług Pani z Bevelin w Szczecinie ale po tym co przeczytałam na początku wątku bardzo zwątpiłam w ten wybór...swoją drogą jestem bardzo ciekawa co w końcu postanowiła dziewczyna, której ta Pani tak spartoliła te brwi?
Któraś z was wrzuciła tutaj link do prac Beaty Bronny - piękne prace ale cena póki co dla mnie trochę za wysoka, natomiast pozytywnie mnie zaskoczyły prace p. Żanety i to za całkiem nie wysoką cenę a opinie również ma bardzo dobre dlatego chyba poważnie rozważę wizytę u niej

usunęłam brwi laserem

tutaj opisałam wszystko: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196141&page=9
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując