Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-19, 10:30   #861
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: worki i cienie po oczami:(

Cytat:
Emilia1 nie wiem czy potwierdzisz ale tez mowili ze nawet powinne uzyc od czasu do czasu takiego dokladnie juz nie pamietam dlaczego mowili ze powinne uzyc bo dawno to bylo.
Pytajniku to trzeba przedw szytkim dopasować do stanu skóry, jesli 22 letnia dziewczyna zauważa zmarszczki to moze zrobić kurację czymś mocniejszym .można też stosować raz na tydzień czy półtora tygodnia taki kremik .


Cytat:
Wiem ze to nie ten temat ale korzystajac jak z okazji mam pytanko jak kosmetyczka przekula mi pistoletem uszy jakos w tamte wakacje i jedno ucho dobrze reaguje nawet na inne kolczyki a drugie mam taka jakby przezroczysta maz i tylko zloty moge nosic i wyglada tak jakby sie nie goilo przemywam oczywiscie ucho bo zbiera sie tam cos co nawet nie wiem jak opisac i nie mam pojecia co zrobic.

rok emu i jeszcze Ci się ropi? z wypowiedzi zrozumiałam ze jak wkładasz inne niż złote tak?, niestety tak czasami jest. ja mam uszy krzekłoote 10 lat przeszło a i tak jak noszę kolczyki takie tandetne nie ze sredba czy złota , wiesz takie jak sa modne , plastikowe czy inne to też po kilku dniach mi isę ropi, niestety tak już bywa.uczulenie na inne metale. jednak jesli nosisz złoty i mimo wszystko się Ci uszko ropi powinnaś idać się do lekarza. niezbędne będą maści czy płyny przyspieszajace gojenie i p- bakteryjno ,p-grzybicze
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując