Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-02, 11:24   #1021
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Odp: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, mak

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Mam tetralysal ale nie polecam ze względu na wątrobę. Z tego.co wiem na beztlenowce jest też metronidazol - w formie kremu lub tabletek. Przepisuje go dermatolog ale i ginekolog. Metronidazol jest też na zapalenie okołoustne więc ma szersze spectrum działania anizeli tetralysal. Poki co jest nieźle, niestety po wczorajszej aplikacji zoracku (nałożyłam możliwie najciensza warstwę) nie moglam w ogole spac. Pieczenie zawsze było znosne ale wczoraj płakałam z bólu, co dziwne nie było żadnego zaczerwienienia. Oby moje męki zostały wynagrodzone..lewą część brody pięknie się wygoila, a przebarwienia schodzą błyskawicznie. Trochę gorzej z prawa strona brody ale widzę ogromny postęp.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kojarze ze kiedys mialam metronidazol jako tabletki dopochwowe. Musze poprosic gina o recepte. Myslisz ze lepiej brac tabletki doustne czy masc?

A kaszka sie nie pojawia jak skora sie oczyszcza?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora