Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Z brązu na blond - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-05, 09:06   #606
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Doświadczone Blondynki proszone o pomoc! :)

Cytat:
Napisane przez LittleCrow Pokaż wiadomość
Witajcie
Przejdę od razu do rzeczy.
Przez wiele lat farbowałam włosy ciemnymi brązami, ostatni raz 8 miesięcy temu, od pół roku sukcesywnie rozjaśniałam pasemkami u fryzjera gdyż marzy mi się BLOND
Dziś postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i:

--rozjaśniłam całą głowę rozjaśniaczem Joanny (odrosty oczywiście jaśniutkie, reszta płonący rudy)
-- położyłam na to Garnier Color Naturals 8 Jasny Blond

.... i niestety, jakkolwiek na czubku głowy kolor mi się podoba, to dolna część włosów wciąż jest dość rudawa.


Szukam już od kilku godzin producenta, którego farba będzie jednocześnie trwała i nadała moim włosom STONOWANY, POPIELATY BLOND

Myślałam o Schwarzkopf Natural&Easy 542 Srebrzysty Średni Popielaty Blond, ale jest podobno bardzo nietrwała. CZEGO MAM UŻYĆ?? Chcę pozbyć się rudośći, ale nie chodzi mi też o bardzo jasny blond, jak np. Garnier CN 111. Chciałabym coś deczko ciemniejszego.

Co polecacie???
Liczę na Wasze sugestie, bo w blondach nie mam rozeznania

czas i cierpliwosc.

byc moze te, ktore nie chca wejsc w blond - a byly poprzednio ciemne -trzeba bedzie z czasem sciac.
wlosy wielokrtotnie farbowane na ciemno - sa tak napigmentowane,
ze bardzo ciezko je wyprowadzic z tego "stanu".
co innego wlasny kolor -ten zawsze wczesniej czy pozniej osiagnie oczekiwany odcien.
wlosy farbowane maja duzo dluzsza droge do pzrebycia - najpierw pzredzrec sie pzrez wartwy ciemniejszego koloru i dojsc do koloru "naturalnego" a potem dopiero zaczac wchodzic w ten "oczekiwany blond".

a jeszcze poza tym wszystkim - sklad farb fryzjerskich jest calkiem inny od tych domowego uzytku, to samo dotyczy utleniaczy.
wiec wiesz, skorygowanie tych "rozjasniaczowych "kolorow nie bedzie latwe
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując