Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rudowłose - część II - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-27, 09:40   #37
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Kathy która twoim zdaniem farba z Vitalitys będzie najbardziej pomarańczowa? Uzyskam intensywny rudy mieszając 8.44 i ekstrakt koloru pomarańczowy? Bardzo źle się czuje w obecnym kolorze włosów. Krótkie czerwono-mahoniowe włosy kojarzą mi się ze starszymi paniami. Ja tak nie chcę Mam ochotę do was dołączyć kobitki Tylko najpierw muszę znaleźć odpowiedni kolor i bez kolejnej dekoloryzacji się nie obejdzie. Na szczęście mam bardzo krótkie włosy które i tak zamierzam podcinać co 6 tygodni.
Myślę że będziesz zadowolona z samego 8.44 - a dodając pura pomarańczowego (proponuje w małej ilości)...efetkt będzie bardziej intensywny. Ten kolor nic nie ma z czerwieni, na szczęście.

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy myslisz, ze ta maska nada sie dla wlosow prostych??
ja bym probowala nowego koloru, ale jesli masz obawy to zrob zapas swojego ulubionego koloru/mieszanki; przynajmniej ja tak robie


milk nawet nie wiesz jak Cie rozumiem, od mojego farbowania minelo 9 dni i juz nie moge sie doczekac nowych kombinacji; chociaz po splukaniu resztek wisni/czerwieni mam idealnie naturalny piekny rudy kolor
Maska bardzo ładnie nawilża wlosy - po uzycie tej maski jest efekt dobrze odżywionych włosów lekko cięższych ale nie obciąża - mi akurat to pasuje - dodam jeszcze że trzymałam na włosach maske ok 5 minut - i idealnie się rozczesały, bez szarpania. Nie jest to maska na bazie ziół i olejów - ale nawilżaczy, 2 silikonów...naprawde fajna dla osób mających suche puszące wlosy...natomiast nie dla naturalych za bardzo obciązy.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora