Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-07, 19:55   #317
agnishka
Raczkowanie
 
Avatar agnishka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 78
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez HaeIn Pokaż wiadomość
Hej
Mam cerę problematyczną, dosyć wrażliwą. Do tej pory używałam żelu micelarnego z biedronki, który jako jeden z niewielu mnie nie podrażniał ani nie wysuszał. Wczoraj coś mnie podkusiło i kupiłam biedronkowe mleczko do demakijażu i żel do twarzy Massage Effect. Dzisiaj rano się przeraziłam, bo zobaczyłam popękane naczynka koło nosa, a nigdy nie miałam problemu z pękającymi naczynkami .

Mam do was dziewczyny prośbę, spojrzyjcie na te składy i powiedzcie mi czy coś z tego może powodować pękanie naczynek?? Ja się zupełnie na tym nie znam i nie wiem czego powinnam unikać.

żel, skład: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, PEG-40,Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Hydroxyethyl Urea, Acrylates/C10-30
Alkyl Acrylate Crossopolymer, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum , Mannitol, Cellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Isostearyl Isostearate, Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Limonene, Methylparaben, Propylparaben, Methylisothiazolinone, CI 42090, CI 16255, CI 77007

mleczko, skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Isopropyl Myristate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet almond) Oil, Calendula Officinalis Flower Extract, Butyrospermum Parkii (shea butter), Hydrolyzed Soy Protein, PEG-100 Stearate, Ceteth-20, Potassium Phosphate, Tetrasodium EDTA, Magnesium Aluminum Silicate, Carbomer, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Parfum, Methylparaben, Propylparaben, Diazolidinyl Urea
Jest specjalny watek, na ktorym dziewczyny analizuja sklady kosmetykow- mysle, ze tam szybciej znajdziesz odpowiedz, bo tam dziewczyny sa juz "wyspecjalizowane".
agnishka jest offline Zgłoś do moderatora