Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczkom- od młodości NIE !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-22, 12:34   #85
sammsara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 21
Dot.: Zmarszczkom- od mlodosci NIE !!!

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
Sklad:
aqua, zea mays/corn starch, glycerin, cyclopentasiloxane, hydrogenated polyisobutene, actinidia chinensis/kiwi fruit water, rosa canina/rosa canina fruit oil, caffeine, glycine soja/soybean oil, panthenol, tocopherol, guanosine, hydroxyproline, magnesium pca, manganese pca, sodium pca, zinc pca, ammonium polyacryloyl-dimethyl taurate, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, carbomer, cl 77891/titanium dioxide, sodium edta, mica, aluminium hydroxide, imidazolidinyl urea, methylparaben, phenoxyethanol, sodium hydroxide

mam lekkie zmarszczki mimiczne i do tego since pod oczami, 20 lat czy ten krem nie bedzie dla mnie za silny? dodam ze chodze na solarium dlatego szukam jakiegos kremu pod oczu bo ten co stosuje na cala twarz czuje ze mi nie wystarcza
olencjo...skład który wymieniłaś w kremie między innymi kofeina wpływa na zmniejszenie obrzęku wokół oczu. Jeśli masz z tym problemy to taki drenaż przyda się. Jeszcze małe sprostowanie do wypowiedzi. Kremy dla starszej cery można stosować , ale w formie kuracji-nie na stałe. Oczywiście w przypadku gdy tego potrzebuje nasza cera. Nie czarujmy się jednak. Nawet w kremach znanych firm stężenia retinolu, kwasów czy witaminy C są minimalne. U mnie na wydziale same sobie robią dziewczyny kremy. Furorę robi tretinoina. Pozdrawiam wszystkich
sammsara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując