Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-08, 08:06   #2128
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ojj kochana... a ja od wczoraj mam doła- róznie schizy mnie nachodzą.. ach nic się nie chce, a płacz na końcu nosa


---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość

ciekawe co to ale trochę boję się zaryzykować szkoda że nie mają tam nic do 50 zł to bym klikła

Stawiam na mini serum (ANR albo to nowe - niebieskie)

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Jak otrzymałam golda około 4 lata temu to nie miałam żadnego pakietu powitalnego Jedynie raz otrzymałam prezent z 10 nowościami wart około 600zł. I tyle profitów z Golda.
Jedynie bon urodzinowy.

Nie wiem czy wiecie ale Douglas też wysyła bony urodzinowe dla hojnych klientów. W zeszłym roku szalałam w internetowym (bo były okazje) i w dniu urodzin otrzymałam paczkę z kartą podarunkową na kwotę 150zł. Tylko nie wiem czy oni dają to na Boże Narodzenie czy urodziny. Bo pamiętam że otrzymałam to 23 grudnia (a urodziny mam 22).
Fajny ten prezent z S.

Oooo, to ciekawe nie wiedziałam, że D. tak docenia klientów dziwne, że mnie nie zaszczycił, jak w tamtym roku zostawiłam u nich równowartość golda w S. tym bardziej ich bojkotuję

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
współczuję może szybko minie

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------


jak by były jakies fajne próbki w d to bym klikła jakieś mini zamówienie ale na razie blada
mnie nawet próbki nie skuszą, jak $$$ brak
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora