Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-02-20, 12:12   #27
KrwawaMary86
Zadomowienie
 
Avatar KrwawaMary86
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 067
Dot.: Ciemne otoczki wokół sutków

Cytat:
Napisane przez ula10219 Pokaż wiadomość
Witam.
Kochałam się z mężęm bez zabezpieczenia . Ostatnio zauważyłam że mam bardzo ciemną otoczkę wokół sutków oraz po naciśnięciu wypływa z piersi przezroczysty płyn, są również nabrzmiałe i bardziej pełne. Mam nieregularny okres. Robiłam nawet test ciążowy i wyszedł negatywy. Czy to ciąża czy wahania hormonalne?
Skoro był seks bez zabezpieczenia to istnieje możliwość ciąży. Na Twoim miejscu powtórzyłabym za kilka dni test lub zrobiła w laboratorium beta-Hcg.
Tak czy owak idź do ginekologa, bo wyciek płynu z piersi nie jest czymś normalnym i może świadczyć np. o wysokim poziomie prolaktyny, który blokuje owulację i może powodować nieregularne cykle. Diagnozowałaś je?
Ciemna otoczka w ciąży pojawia się po kilkunastu tygodniach (u mnie dopiero w 5 czy 6 miesiącu) a raczej nie na samym początku. Siara w piersi może pojawić się już koło 20 tygodnia więc do tego czasu to raczej byś się zorientowała, że jesteś w ciąży.
__________________
2016
KrwawaMary86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując