Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-11, 21:40   #1290
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Dzięki
Z Biodermy mam peeling złuszczający, średnio go lubię, jakoś nie mogę go wykończyć , wg mnie słabo oczyszcza, ma kremową konsystencję z niewielkimi drobinkami ścierającymi, które są dość ostre. Wrażliwe skóry zareagują na pewno zaczerwiwnieniem. I wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że peeling nie oczyszcza mi porów jak trzeba, dlatego więcej go nie kupię
O to mnie zniechęciłaś. Szukam peelingu enzymatycznego (ten z Pharmaceris jest fajny, ale szukam kolejnej tubki do kolekcji )
Cytat:
Kolejny produkt to Bioderma sebium serum - złuszczające serum dla skóry tłustej i mieszanej. Zawiera 15% kwas glikolowy zapewniający natychmiastowy efekt peelingu.
Bardzo lubię to serum, ma żelową konsystencję, jest wydajne, na początku używania czułam lekkie mrowienie, z czasem to przeszło. Serum wygładza, rozjaśnia, zmniejsza ilość zaskórników, zwęża pory. Jedyna wada to że się klei na twarzy, nawet po wchłonięciu, a wchłania się szybko, mam uczucie klejkiej twarzy.
O.. to serum mi się przyda Czasem jest potrzebny mi harkorowiec na brodę i czoło.
Cytat:
To coś z Biotherm Home to samoopalacz do twarzy, ma fajną żelową konsystencję, szybciutko się wchłania, daje ładny, naturalny kolorek muśnietej słońcem skóry, efekt oczywiście można stopniować .
Ja się zastanawiam nad męskim kremem - damskie mają za mocną konsystencję, przez co mam pryszcz na pryszczu (miałam wcześniej 4 słoiczki, kremów, ale żaden mi nie pasuje, nawet DDML)
Cytat:
Kremik z TBS do rąk, lubię jego zapach, szybko się wchłania, pozostawia skórę miękką i nawilżoną. Jednak z mocno suchymi dłońmi sobie nie poradzi.
Zniechęciłaś mnie, portfel mój ci dziękuję. Do suchych dłoni polecam krem z nagietkiem lub rokitinikowy Dr. Schelera - mocno nawilża
Cytat:
Co do kremu z Neutrogeny, to jest to tłuścioch, więc myślę że można spróbować. Sama nie mam bardzo przesuszonych stóp, więc nie wiem czy by sobie poradził, ale sądzę że jest szansa
No to chętnie sobie go trzasnę

Edytowane przez 201605090956
Czas edycji: 2011-03-11 o 21:41
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując