Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-05, 15:47   #1303
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: witamy - które najlepsze ?

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam 2 opakowanie Siliki. Biorę ja rano, po śniadaniu, a przed śniadaniem łykam cynk (opakowanie 10 mg). Zanim zaczęłam brać Silikę, próbowałam Skrzypu polnego z witaminami i mikroelementami. Po 1 opakowaniu pojawiły się efekty - twarde pazurki, włosy zwiększyły grubość. Wzięłam się za Silikę tylko i wyłącznie z powodu dobrych opinii na tym forum, a nie dlatego, że nie pomagał Po tych wszystkich specyfikach moje włosy bardzo szybko rosną, są sztywniejsze (wcześniej były cieniutkie, przetłuszczające się, bardzo słabo rosły i przylegały do skóry głowy). Cały dzień "trzymają" objętość, mogę je myc co 2 dzień (to dla mnie duży sukces). Po skończeniu Siliki chcę znowu wrócić do skrzypu, bo słyszałam, że Sikika w większych ilościach, niż 2 opakowania, nie pomaga (trzeba robić przerwy). Dodatkowo biorę cynk, gdyż Silika go nie zawiera, a miał go w składzie skrzyp. No więc nie wiem, co mi do końca pomaga, więc... Strzeżonego Pan Bóg strzeże itd:P W sumie rano biorę 2 tabletki i tyle
Większe zapotrzebowanie na cynk organizm rejestruje wieczorem więc dla lepszego działania proponowałabym łykać silikę (czy skrzyp) rano a cynk do kolacji na przykład
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując