Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-30, 13:36   #2589
abi2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Cytat:
Napisane przez m8mmm Pokaż wiadomość
Witam,

przegladnelam caly temat (zajelo mi to troszke czasu ) ale nadal nie moge znalezc odpowiedzi na pytanie o strzyzenie brzytwa.. Mam obecnie wlosy do ramion a chcialam wrocic do krotkiej fryzurki (cos a la niegrzeczna chlopczyca). Mialam taka fryzurke kilka lat temu, scinana nozem chinskim, poza Krakowem.. Chcialam do niej wrocic, ale wiem juz ze scinanie nozyczkami takiej fryzurki na moich wlosach nie zdaje egzaminu.. Dlatego prosze o pomoc.. Gdzie znajde dobrego fryzjera, od krotkich wlosow, do strzyzenia brzytwa, zyletka itp. ? Czy wymieniany przez was Klaudiusz, Tomek (trendy), p. Basia z Kiss Paris robia takie rzeczy? Pytam dlatego ze fryzjer od farbowania i strzyzenia dlugich wlosow czasem przy krotkich wlosach ma duze problemy, a tym bardziej z zyletka.. Czy ktoras z was miala takie doswiadczenia i moglaby cos polecic?

Dodam ze chcialabym tez pofarbowac jednoczesnie wloski na prawie bialy kolor, wiec fryzjer z talentem do kolorow mile widziany choc moge rozlozyc to na dwie wizyty, strzyzenie jest dla mnie wazniejsze..
Witaj , jeśli chodzi o brzytwę i tego typu strz. to chyba we wszystkich salonach Trendy obcinają w ten sposób ,a na pewno w salonie przy ul.Kijowskiej24 ja się nie obcinam brzytwą bo mam dłuższe włosy ale teraz tam chodzę i kiedyś widziałam jak fryzjekka opcinała .
abi2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując