Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-11, 09:16   #3429
lost84
Raczkowanie
 
Avatar lost84
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 148
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
I ja tu wpadłam w poszukiwaniu pomocy. Pamiętam, śledziłam ten wątek daaawno temu jak potrzebowałam dekoloryzacji. A teraz potrzebuję odmiany i mam mega problem.
Jakoś po prostu nie mogę przełknąć 80-100 zł za strzyżenie. Po tych ochach i achach o p. Basi z Bernady, czy Klaudiuszu, czy Maniewskim kusiło mnie strasznie, żeby iść tam i w końcu mieć jakieś cudo na głowie, ale nie... no po prostu nie wydam tyle.
I dlatego jestem w kropce. Wszyscy polecani tu fryzjerzy to super ekskluzywne salony gdzie za strzyżenie płaci się bajońskie sumy :/ A ja mam problematyczne włosy - cienkie, szybko klapią, w dodatku układają się jak chcą, bo to ani proste, ani kręcone. I one potrzebują kogoś kto "czuje" ten rodzaj włosa. Wiem, bood dłuższego czasu wielkim łukiem omijam fryzjerów, bo każda wizyta "po fryzurę" kończyła się płaczem i chodzeniem w chustkach/spinkach itp. A przez klika minionych miesięcy odważyłam się tylko na podcięcie końcówek, żeby nie płakać potem...
Chciałam zrobić coś dla siebie, może któraś ma podobne włosy i poleci kogoś kto sobie z takimi radzi?
eLWhy mam ten sam problem co Ty - identyczne włosy cienkie bez zycia, oklapnięte szybko się przetluszczają i jest ich bardzo mało - i tak samo teraz asekuracyjnie chodze tylko na podcięcie koncówek u fryzjera bo sie boję ze będzie masakra- ma nadzieję, ze nam ktoś poleci odpowiefniego fryzjera - ja była już u Klaudiusza i niestety nikt nie zauważtł ze byłam u fruzjera - byłam też w AK.KK ale fryzura się nic nie ukladała ;..... Help
__________________

lost84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując