Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobry Fryzjer - Kraków
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-06, 18:11   #748
Sahari
Raczkowanie
 
Avatar Sahari
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 143
GG do Sahari
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

tigerekk mysle ze przesadzasz troche...

Ja wlasnie wrocilam z Galla powiem szczerze ze po tych ostatnich komentarzach troche sie balam i bylam nastawiona sceptycznie dosc.. Najlepsze bylo to, ze jak otworzylam drzwi to pierwsze co zobaczylam to siedzaca starsza pani z waleczkami na glowie Juz mialam jakies czarne wizje, ale po cchwili poczulam taka mila atmosfere jaka tam panuje Pani Agnieszka i Pani Ewa sa strasznie mile, jak to juz wiele z Was pisalo.. Powiedzialam pani Agnieszce czego mniej wiecej oczekuje, ona powiedziala co proponuje no i zabrala sie za strzyzenie. i powiem szczerze ze wyszlo jej bardzo fajnie tez wiele nie zmienialam, ale nadala mojej fryzurce lekkosci i ladnego ksztaltu. Poza tym uwazam ze moja fryzurka jest modna, pani Agnieszka podczas strzyzenia mowila mi o roznych aktualnych trendach i mysle, ze jednak zna sie na tym Salonik jest dosc niepozorny, ale nie ma co sie zrazac powierzchownym odczuciom. Na galla poszlam tak w ramach odskoczni od mojej stalej fryzjerki i jestem rownie zadowolona, wiec pewnie czasem tam wpadne

Wiec dziewczyny NIE ZRAZAJCIE SIE, lepiej przekonac sie na sobie i mile sie zaskoczyc zreszta ceny naprawde wygorowane nie sa, wiec mozna sprobowac ja za samo strzyzenie zaplacilam 25zl
__________________
Patatajam..
Sahari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując