Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-11, 17:00   #3903
zalamana89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 19
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez quleczka Pokaż wiadomość
W ciagu miesiaca wyprobowalas az tyle stezen? To co tydzien coraz wieksze?

Wiesz, to ze nie "liniejesz" to nie zawsze znaczy, ze peeling nie dziala ale moze ktos bardziej doswiadczony sie wypowie

Jesli lysanel cie podraznial to wydaje mi sie, ze kwasy AHA mogly ci zwyczajnie nie sluzyc, one potrafia byc drazniace, a lysanel to mieszanka AHA i BHA (w tym glikolowy, salicylowy i mlekowy bodajze
robiłam jakoś, co 4-6 dni i za każdym razem coraz większe stężenie. i kompletnie nic się nie dzieje. nawet czerwona nie jestem Wiem, że to może przesada, że tak często, ale naprawdę jestem już bardzo zdesperowana.


Cytat:
Napisane przez Serdelekk Pokaż wiadomość
Wiesz co ja tez mam taki problem, tylko ze ja jestem jakas bezlitosna dla mojej buzi i bez jakis wiekszych obaw zfundowalam sobie terapie 50% kwasem migdalowym. Jestem zadowolona z efektow. Podobno na blizny jest dobry krem no scar? Nie wiem na peno poniewaz jeszcze nie stosowalam, bo dopiero w niedziele go kupilam na allegro z pteki i czekam zeby mi przyslali. Jak go pouzywam troche to dam znac, czy warto W kazdym razie powodzenia!! Wiem jakie to meczace miec problemy ze skora mam juz tego dosyc!!
Ja też jestem bezlitosna! powoli zwiększam stężenie i sądzę, iż 50% migdała w moim wypadku, to również tylko kwestia czasu. Chociaż trochę się boję- ale nie poddam się! Trochę mnie pocieszyłaś tym, że jesteś zadowolona z efektów. Mogłabyś opisać dokładnie jakie pozytywne zmiany widzisz;>? czy spłyciły Ci się choć trochę blizny?

A co do no-scar, to również to stosowałam i powiem szczerze, że nie podzielam zachwytów nad nim. Zapchał mnie, a blizny takie jakie były, takie nadal są. Zero efektów, chociaż długo go stosowałam.Ale wiadomo, co twarz, to inna reakcja.

Ja się zastanawiam, czy nie zmienić migdała na glikola.;/ chociaż mało o nim tu informacji. już sama nie wiem najchętniej bym z domu wcale nie wychodziła, żeby nikt mnie nie musiał oglądać.
zalamana89 jest offline Zgłoś do moderatora