Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko o dekoloryzacji włosów
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-11, 09:13   #4362
daria8805
Raczkowanie
 
Avatar daria8805
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 58
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

szkoda ze nie masz dostępu do polskich produktów... a może ktoś kupi Ci w Polsce i wyśle pocztą? bardzo dobry jest rozjaśniacz Joanna Avangarde Contrast do ciemnych włosów. Moja mama ma bardzo cienkie i żadkie włosy a jej skóra głowy reaguje alergicznie niemal na każdą farbę! ma włosy ciemny blond, robiłam jej całość tym rozjaśniaczem i po 20 min miala bardzo jasny blond (nie żółty!)a do tego żadnych plam itd,ładny równomierny kolorek! teraz robimy tym odrosty... żałuję że dopiero teraz to odkryłam bo jak sobie rozjaśniałam czarne to mogłam go nałożyć zamiar tej zwykłej joanny... ale co tam :P


wczoraj położyłam sobie na mój biedny fryz Garniera bardzo jasny popielaty blond (bodajże 111? nie pamiętam) wyszło ładnie, trzymałam 30 min i nawet nie zniszczył mi już moich i tak biednych, sucharków, teraz do sylwestra już będę je tylko odżywiać

aha! położyłam sobie tez tego Garnierka na brwi, tak jak to zapowiadałam parę stronek wcześniej ale nie rozjaśniły się az tak bardzo na jasny blond, są jaśniejsze o jakieś 2 tony chyba... ale podoba mi się a jak nakładam na buzię podkład i przelecę też po nich to są takie beżowe, fajnie wyglądają

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

zapomniałam dodać że avangarde jest przeznaczony do pasemek więc jest go dość mało ja mamie na całość nakładałam 2 opak. a ma włosy za ucho na odrosty idzie jedno op.
__________________
WarkoLki SyNteTyCZne zaplatam ....
daria8805 jest offline Zgłoś do moderatora