Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 18:55   #1824
marzena1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 60
Dot.: Kolczyk w nosie- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy

ja drugim razem robiłam w Poznaniu w monster tatoo. Wiec badzo profesjonalnym studio i do wybory bylo czym chce przekłuwac. Zdecydowalam się na pistolet. Nie sądze by NAGLE coś zaczęlo dziać się z tym noskiem skoro nadchodzi 10 dzien i nie ma zadnych powodów do obaw, bólu, sączenia, normalnie myje twarz, dezynfekuje co jakiś czas. Opuchlizny zero. Ale za pierwszy razem jak robilam igła, to nos mi tak spuchł ze prawie zakrył mi lewe oko, a babka z studia mowila ze to zejdzie i owszem zeszo ale po dwoch dniach i tak koszmarnie boalo ze szok. Urodzilam dziecko i podczas rodzenia nia mialam takiego bolu jak wtedy i w ogole się nie goilo, piercerka stwierdzila ze widocznie mam uczulenia na ten co mi wsadzila do nosa to potemm zmienila mi na srebro i bylo to samo i potem zloto i to samo. owszem to na pewno dosc dlugo sie goi ale bez przesady zeby przez miesiac nie było ZADNEj poprawy ? Teraz zmienilam kolczyk na złoty i jest super, w ogole nie boli, goi sie swietnie, wczoraj bylam na kontroli bo kazali mi przyjsc pokazac i tez powiedzieli ze super. Pol roku temu robilam u nich kolczyk w pempku i tez extra się zagoilo, u nich tez robilam tatuaz jakis rok temu i stwierdzam z pelna odpwiedzialnoscia ze po ich pracy NIGDY ie mialam problemow z gojeniem się ran. Mają bardzo dobrze wyposazony salon i odpowiednie podejscie do klienta. Ja jestem zadowolona z pistoleciku , mam nazieje ze bedzie ok, skoro do tej pory jest tak super, a mowia ze najgprsze sa pierwsze dwa tygodnie, wiec u mnie mijaja za 4 dni i jest naprawde fajnie. takze sa i przeciwnicy i zwolennicy tej metody -kazdy niech przekłuwa sobie czym chce Ja juz igła bym sobei nie dala, a pistoletem owszem.
marzena1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując