Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-08, 22:28   #365
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Farraige Pokaż wiadomość
... A ja już spieszę z wyjaśnieniem terminu trwałości.. No więc o ile w Ameryce składniki mineralne nie mają daty ważności, to u nas (mam na myśli Europę) termin trwałości przypisuje się nawet czystej mice. Datę wzięłam po prostu stąd, że jedna z mik miała tak właśnie wpisaną... I mogę wszystkimi rękoma i nogami podpisać się, że absolutnie nic się z tym pudrem nie będzie działo nawet po 3 latach... Sama ektoina jest bardzo trwała (3 lata jako samodzielny składnik)... Dowiadywałam sięu producenta.... Jeśli chodzi o termin trwałości primera - to tu już jest 2 lata ze względu na udział jedwabiu i pereł oraz alantoiny...
dziękuję za odpowiedź
Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
Aga, zakładamy bloga

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Opakowania w rzeczywistości wyglądają jeszcze lepiej, a ja jako sroka największa z możliwych kupie chyba x produktów żeby mieć w końcu ładne pudełeczka w moich zbiorach a nie tandetny plastik...
Sylwiaaaa kusisz tak niemiłosiernie ,że chyba pojadę do Cathy i buchnę opakowanie
o nie, nie oddam bez walki

Jazzlyn - nie, dolna część nie jest szklana. Szczerze mówiąc nie jestem pewna, co to jest.. Akryl?

Faa- prawie tyle odcieni, bo dubli nie widzę
cathy jest offline Zgłoś do moderatora