Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek powitalny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-25, 09:04   #94
hmm
Raczkowanie
 
Avatar hmm
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 339
GG do hmm
Dot.: Wątek powitalny

a ja taka niewychowana i nieuprzejma.............
kurczaki...........siedzę na wizażu już jakiś czas i...............przyznaję się bez bicia do podglądania..........oppp pppssssss :/
czas wyleźć z krzaków i się ujawnić...............no przynajmniej grzecznie przywitać.......

wita wszystkich justyna........... tchórz który od kilku lat bawi się pazurami amatorsko i chyba tak już pozostanie, że królikiem doświadczalnym będę ja i moje najbliższe otoczenie

z wykształcenia ......................... belfer z dużyyyyyyyyyyyyyyym stażem doświadczeń....i like it

dlaczego tu weszłam bo dla mnie pazury i zadbane dłonie to wizytówka człowieka....... nie zawsze tak było ....... :/
w czasach młodości ..................bllllee eeeeee..........aż wstyd się przyznać obgryzałam skórki do czasu gdy zmądrzałam
za błędy przeszłości trzeba płacić i teraz dzięki wizażowym nowościom ukrywać owoce tego niecnego postępowania (deczko zdeformowane paluchy i pazury) więc się bawię lakierami i żelami

a ponieważ tu biją................pianę to się stracham i nie pokazuję swoich bohomazów ale.................podzi wiam prace i wypociny innych )
........... za wyjątkiem wątków o pseudostylistkach ......brrrrrrrrrrrrr
hmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując