Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szampony koloryzujące, szamponetki - pytania, problemy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-16, 16:27   #3101
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Szampony koloryzujące - pytania, problemy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lienaa Pokaż wiadomość
Witam.

Mam włosy blond. Jest to jasny, naturalny kolor. Generalnie podobają mi się i jestem z nich zadowolona, ale postanowiłam coś zmienić.
Chciałam nałożyć sobie szamponetkę (brąz, raczej jasny).
Moje pytanie.
Czy jeżeli zmienię kolor szamponetką to po iluś tam myciach, na końcu wróci mi naturalny kolor czy włosy jednak lekko ściemnieją?
Owo pytanie zadał fryzjerce, ale nie odpowiedziała ona nic konkretnego, dlatego kieruje je do was.
Ach i jak już to jakiej firmy szamponetka? Tak jak wcześniej wspomniałam nigdy nic z włosami nie robiłam jeżeli chodzi o kolor dlatego jestem w tym zielona.

Z góry dziękuję za odpowiedzi
Przeczytałam Twój post i aż się zastanowiłam, czy nic ostatnio nie pisałam w tym wątku bo mogę się pod tym podpisać dwiema rękami.
Tak jak Ty mam naturalne włosy blond. Też chciałabym zobaczyć sie w jasnym brązie. Na mój pomysł chwilowej zmiany koloru wszyscy w moim otoczeniu reagują oburzeniem (po co będziesz malować? Tyle dziewczyn farbuje, by mieć twój kolor włosów itp). A ja, mimo, że lubię swoje włosy bardzo to mam ochotę na zmianę, taką chwilową. Pewnie nie pomogę Ci, bo jeszcze się na ten krok nie zdobyłam ale jestem coraz bliżej. Obiecałam sobie, że jak dostanę pracę, o którą się staram to kupuję szamponetkę i działam. Mam zamiar kupić polecaną tu szamponetkę Mirion - niedroga i ponoć nie niszczy bardzo włosów. Oby się udało (i z praca i z kolorem)

Edytowane przez Ashyshqa
Czas edycji: 2011-10-16 o 16:29
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując