Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-10, 16:35   #4324
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez little flavia Pokaż wiadomość
Miałam mydło alep z Alepii, 40% oleju laurowego i strasznie go nie lubiłam. Miało świetny skład, ale dla mnie było zbyt delikatne, nigdy nie czułam się naprawdę umyta i na czole, skroniach, przedramionach czy dekolcie non stop miałam po kilka małych krostek na potwierdzenie mojej tezy.
Do tego zapaszek skisłych oliwek snuł się po całej łazience i potem też za mną Może gdyby normalnie się pieniło i nie miało nieprzyjemnej woni, to jakoś zużyłabym je pod prysznic, ale mycie się tym to katorga. Skończyłam 1/8 kostki (skubaństwo jest diablo wydajne), którą odkroiłam sobie na początku, a resztę oddałam nielubianej znajomej

Może jakby miało mniej oleju laurowego, to byłoby jakieś lepsze. Może mam za twardą wodę. Póki co od kilku dni mam powrót do Białego Jelenia w kostce i czuję się jak bogini czystości.
Niestety pH Białego Jelenia spowodowałoby wyprowadzkę mojego naskórka w zwiększonej ilości
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora