Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-11-22, 10:32   #4389
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez smirky Pokaż wiadomość
Estelle, proszę przestań się "rzucać". Jeśli nie chcesz na priv to PRASZĘ o rozliczenie tutaj. Ja chcę uregulować należność i wypisać się z rozbiórki. Chcę rozliczenia dokładnego kosmetyki+wysyłka+opakowa nia ze względu na to, że nie będę tutaj zaglądała, a chcę mieć wszystko uregulowane. Czy aż tak Cię obraziłam? Dziękuję za miłe pożegnanie. a co do podzielenia się hialuronikiem to pamiętam, a więc o co krzyczysz? - ja wezmę z powrotem jeśli nie ma chętnego, chciałam się tylko podzielić.
Nie chcę sprawiać kłopotów i problemów w rozbiórkach dlatego rezygnuję. Nie mam możliwości upilnowania płatności, a rozliczenie na priv jest kłopotem dla Ciebie. Rozumię to, bo jest nas dużo. Czy możesz chociaż mniej więcej przybliżyć mi ile mam wpłacić uwzględniając jedną wysyłkę? Przepraszam za kłopot...
To Ty najpierw wysuwasz bezpodstawne oskarżenia, typu "moje kosmetyki są wystawione do ponownej rozbiórki" [więc chyba nie pamiętasz bo czarno na białym widać, że tylko to zostało od Ciebie "wystawione" i ani kropli więcej] i "zostałam nazwana niesolidną" a to są zarzuty wyssane z palca. Nie dziw się więc mojej reakcji za takie teksty.
I nie sugeruj, że rozliczenie jest dla mnie kłopotem, bo nie jest. Najpierw trzeba mieć CO rozliczać i ZNAĆ CENY, tymczasem wtedy nie było to możliwe, a i teraz jeszcze nie jest, bo muszę zamówić buteleczki i nie wiem, jak ostatecznie podzielą się koszty w przeliczeniu na sztukę. Wszystkie dane otrzymasz na PW, jak tylko będę znała realne stawki.
Cytat:
Napisane przez phero_nike Pokaż wiadomość
Świetnie, jestem za Jeżeli niedługo spodziewasz się dla mnie czegoś jeszcze to też mogę poczekać. Jak nie to wysyłaj z tym co jest
Dziś wysyłam reszta potrzebuje jeszcze kilku dni.
Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Estelle gdyby powstawała lista grudniowa z baviphatową truskawką to poproszę 20 ml

Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
Zaczekam na Hada Labo i poproszę wtedy o jedną paczuchę.
Okej
Cytat:
Napisane przez Himee Pokaż wiadomość
Estelle, poproszę jednak ten BRTC Blemish Recover BB 5ml
Dopisane
Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Estelle przypominam się, masz już coś dla mnie?
Niestety nadal tylko peeling ananasowy. Zamówienie masek opóźniło się w związku z brakiem zapłaty od ewa102 i BeatriceM.
Cytat:
Napisane przez maneo444 Pokaż wiadomość
Rozumiem ale widze ze dream girls przeskoczylo na ten miesiac wiec spoczko, wszystko moze pojsc nawet razem jak Tobie wygodniej
Pozostawiam do wyboru . Jeszcze zależy czy Skin79 się rozbierze, bo coś w tym miesiącu rozbiórki idą jak krew z nosa
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując