Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmarszczkom- od młodości NIE !!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-04, 09:00   #243
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Zmarszczkom- od młodości NIE !!!

ja też mam trochę niepewności i jak na razie postanowiłam odłożyć Redermic na jakąś niedaleką przyszłość i zakupiłam sobie 8% serum Flavo C- wit. C i miłorzębem japońskim i stosuję już tydzień - nie mogę stwierdzić czy już widać jakieś rezultaty bo 1. to zbyt krótko a po 2. to nie mam jeszcze prawie zmarszczek stosuję to serum jako profilaktykę, dodam tylko, że liczę też na rozjaśnienie skóry. na razie przez jakieś kilka minut od nałożenia szczypie mnie twarz, ale obawiałam się czegoś gorszego przy mojej b. wrazliwej skórze. serum stosuję jak na razie tylko na noc, bo i tak muszę potem posmarować się lipobazą- mam niedostatecznie nawilżoną cerę a na taką procedurę rano nie wystarczyłoby mi czasu. chciałabym jednak również rano stosować coś z antyoksydantami, tj krem z wit. C, E , dlatego zastanawiałam się nad Redermiciem, ale stwierdziłam że to jednak troszeczkę za mocne jak na 20 lat, więc nadal czegoś poszukuję. bo jednak lipobaza + filtry (spf 50+) to jednak za mało na ochronę przeciwko wolnym rodnikom. zastanawiam się nad kremem Clinique z kompleksem antyoksydantów, ale przeraża mnie cena (165 zł ) i nie jestem też pewna, czy antyoksydanty w nim zawarte nie przyciemniają skóry (o mały włos a 'naciełabym' się na taki krem z Lumene).no więc szukam...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując