Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nowe kosmetyki Estee Lauder
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-09-04, 21:25   #39
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nowe kosmetyki Estee Lauder

Cytat:
Napisane przez Lolik23
Ana,dopiero 6 tydzien,nie wiem jescze
Gin jak mowi nie jest zwolennikiem robienia USG przed 10 tyg. bo jak mowi "niewiele wnosi"
co do moderowania-wlasciwa osoba z wlasciwym miejscu tak z moich prywatnych obserwacji

Francja jest piekna..niestetety,ze wzgledow "pracowych" wakacje mi umknely tego roku nie bylo szans gdziekolwiek pojechac...zle mi z tym bo to byly moje ostatnie wakacje "na luzie,we dwoje" ,nastepne spedze zajmujac sie wyczekana dzidzia

Anus..nie mow mi nic o zapachu..ja,teraz w ciazy nie toleruje zadnych oprocz tego,pieknego,magicznego fiolka ranki spędzam na 10 minutowym niuchaniu resztki divinory

pachnie tak ponoc woda Guerlain,chyba Meteorites.niestety,nie do dostania juz u nas nad czym placze i ubolewm,kiedys miniaturke przywiozl mi mąz z USA,teraz moge tylko wachac pusty flakonik

sciskam Ciebie mocno,nie wiem jak to jest ale moj sentyment do Twej osoby wielki jest intuicyjnie jakos zywie do Ciebie niesamowita sympatie,nie wiem,moze dlatego ze w jakis sposob nasze "losy" sa podobne
ok,juz koncze bo mi wstyd ze tak Ciebie "molestuje"

O, to skoro to 6ty tydzień to rzeczywiście za wcześnie. Ale jak już będziesz wiedziała coś bliżej to koniecznie daj znać! Jak będzie dziewczynka, to jej zostawimy wszystkie nasze rozświetlacze w spadku

Woda Meteorites jest rozkoszna dla powonienia, ale na krótką metę. Jakoś ten fiołek dużo atrakcyjniej pachnie dodany do kolorówki niż w osobnej wodzie. Oczywiście zamknięty w pięknym ozdrobnym flakonie, robi wrażenie. Ale na dłuższą metę męczy i nie daje takiej satysfakcji i radości jak chociażby podkład Z tego co wiem, to była to sezonówka, ale... widziałam ją w La Fayettcie na honorowym miejscu niedaleko Aqua Allegorii Tak więc osiągalna jest, trzeba szukać

Jeszcze raz pozdrawiam Cię cieplutko i polecam się do molestowania na przyszłość W końcu od czego jest PW!

Buziaki!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując