Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Eli morskie oko plus ja (tak przypadkiem)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-06, 14:01   #6
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Eli morskie oko plus ja (tak przypadkiem)

Makijaż pierwszy - widzę tu plamy dwóch różnych cieni - plamy, bo nie ma płynnego przejścia, nie ma cieniowania. Poza tym cienie bardzo różnią się fakturą i odcieniem i to pogłębia efekt plamistości. Kreski nierówne (też mam z tym problem, dlatego używam kredki - eyelinerem powinny bawić się naprawdę sprawne ręce). Na lewym oku jest prześwit na powiece. W ogóle dookoła górnej powieki chyba trochę "naciapałaś" tego zielonego, bo widać jego ślady np. pod łukiem brwiowym. Prawe dolne rzęsy chyba w ogóle nie są pomalowane. Do wywalenia czarna kreska wewnątrz oka na dolnej powiece - skąd w ogóle ten pomysł? Makijaż jest jasny a modelka ma małe oczy, więc powinnaś użyć białej kredki, nie czarnej.

Drugi makijaż - ok, nie lubisz jak coś jest szablonowe - bardzo fajnie. Ale ma być starannie, a ten makijaż wygląda bardzo, bardzo źle. Znowu nieroztarte plamy, w dodatku nierówne. Wewnętrzne kąciki bez rozświetlenia. Nie pokazałaś otwartych oczu, ale podejrzewam, że ten róż sprawił wrażenie zaczerwienienia i zmęczenia.

Oba makijaże zdecydowanie najsłabsze ze wszystkich, które do tej pory pokazałaś - przykro mi, ale takie jest moje zdanie.
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując