Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skromny ślub cywilny.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-31, 20:38   #14
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Skromny ślub cywilny.

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Wręcz przeciwnie -taka sukienka poszerza,sprawia że wygląda się niezgrabnie i groteskowo.Jak mały słonik.
O nie, nie zgodzę się, nie każda sukienka odcinana pod biustem jest niezgrabna - niektóre są piękne, to zależy od tego jak są uszyte. Jeśli coś jest bezkształtnym worem to nim będzie, niezależnie od fasonu.
Być może jestem nieobiektywna, bo ja w ogóle kocham suknie odcinane pod biustem i sama taką miałam na swoim ślubie, choć w ciąży nie byłam ale gdybym była w ciąży, to na pewno wybrałabym taką sukienkę - dla swojej wygody przede wszystkim.

Poniżej podaję kilka przykładów skromnych sukienek ślubnych odcinanych pod biustem - wcale nie uważam, żeby modelki wyglądały w nich niezgrabnie czy groteskowo

Cytat:
Jak dla mnie,to skoro dobrze się czujesz w obcisłych,to nie bierz luźnej.
Z tym się zgodzę... Ubierz to, w czym czujesz się komfortowo, aczkolwiek myśląc przyszłościowo, zastanów się, czy w dniu ślubu, kiedy brzuszek będzie już większy, też będziesz się czuć komfortowo w opiętej sukience. I czy będzie Ci wygodnie. To też musisz wziąć pod uwagę jeśli nie widzisz przeszkód to bierz taką sukienkę, w której czujesz się dobrze i już
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia1.jpg (22,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia2.jpg (44,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia3.jpg (12,6 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg suknia4.jpg (15,8 KB, 24 załadowań)
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując