Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak wyglądać cały czas świeżo ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-08, 14:38   #5
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Jak wyglądać cały czas świeżo ?

Cytat:
Napisane przez domininia Pokaż wiadomość
moze pod makijaz najpierw smaruj buzie jakims lekkim kremem matujacym lub baza matujaca(to byl by chyba najlepszy wybor bo niedosc ze matuje to jeszzce przedluzy utrzymywanie sie kosmetykow ktore pozniej nalozysz).A do szkoly kup sobie puder matujacy(w opakowaniu z lusterkiem najlepeij zeby nie biegac ciagle do toalety) i jak zauwazysz jakies blyszczenie to lekko przypudruj je i juz.
Łatwo powiedzieć Używam kremu matującego i szczerze chiałabym wierzyć w jego działanie.
Puder matujący też mam, ale chyba wiecie jak wygląda puder na tłustej twarzy?
Chyba nikomu nie trzeba tego tłumaczyć.

Cytat:
Napisane przez panterka214 Pokaż wiadomość
tez mialam taki problem naszczescie teraz cera po opalaniu jest "mniej tlusta" ... ale zawsze moj makijaz wyglada tak że przed plozeniem czego kolwiek myje twarz tonikiem a potem zimna woda (to niby ma zamykac pory, ale ja tak robie zeby sie obudzic :P ) nakladam punktowo korektor a pozniej lekki podklad ( ale tylko troche zeby wyrownac kolor korektora do reszty twarzy a nie pol tubki ) na to nakladam miejscami ( wlasnie na nieszczęsne "T") duzym pedzlem puder brazujacy i mam spokuj z blyszczeniem przez jakies 7 godzin chociaz zawsze mam w torbie puder prasowany ( tak na wszelki wypadek albo po w-f) i wsio ale wydaje mi sie ze kazdy musi znalezc swoj sposob na swoja cere zycze powodzenia
Robię podobnie, nawet jeszcze więcej Maseczki z glinki wyciągające nadmiar sebum...
Oj, chyba bede musiala isc do dermatologa bo żadne nawet najwymyślniejsze kosmetyki mi nie pomagają.
A był ktoś z takim problemem już z was??
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując