Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-21, 10:20   #1463
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Haha... jasne, że wiem co.
Impra? A co świętujesz?
Masło. Bardzo dobre i ponoć znacznie zdrowsze niż inne tego typu. Oczywiście najlepiej zrobić sobie samemu, ale... Jeden słoiczek raz do roku krzywdy mi nie zrobi. Zresztą takie masełko to ja sobie dawkuję i za każdym razem delektuję się smakiem.
Co do płatków to takie o owalnym kształcie. Większe niż te małe ale mniejsze niż te duże. Iseree z Lidla. Chyba jakaś nowość? Ale nie jestem pewna bo dawno mnie tam nie było.



Dzięki za cynk. Rozejrzę się.
Ja Essie bardzo lubię i stawiam na nie nie ze "snobizmu" (trudno tu mówić o snobiźmie kiedy zazwyczaj poluję na nie w promocji i najczęściej kupuję za 10-15 zł), ale dlatego, że po prostu mi pasują. Kolory, jakość, wykończenie, trwałość, szybkość schnięcia, brak uciążliwego smrodu, itp. Wiadomo są lepsze i gorsze egzemplarze, ale ja jestem zauroczona. To jedyne lakiery " z mojej kolekcji" po które często sięgam. A to też daje jakiś obraz.
Jednak jeśli Eveline jest równie dobry, to chętnie spróbuję. O Rimmel Pro słyszałam wiele dobrego, ale nigdy nie miałam okazji spróbować. Lakiery z Essence dobrze rokują i jak będą dalej tak fajnie się sprawdzać, nie wykluczam, że częściej będę zaglądać do szafy.
....napisać bo w sumie czaje się też na nie :P
A byłam w lokalu bo deszcz padał i pada do teraz Ta pierwszy dzień lata.

Jak będę w L po masło to popatrzę na te płatki
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora