Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-18, 14:57   #2591
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
oj Miszka nieładnie
chcesz byc ciocią to nie przeszkadzaj
oglądam włąśnie to wasze osławione flavo c i które mam kupić?
jest 5 różnych
Spałam udusze Malle jak powie ze sobie popołudniowa drzemke zaliczam w imie wieku:c mok:..juz Ci wysyłam opis:FLAVO C FLASH
Flavo - C Flash dzięki swojej unikalnej recepturze wzbogaconej o proteiny, 8% lewoskrętnej witaminy C oraz wyciągowi z Ginkgo Biloba:
  • stymuluje syntezę kolagenu i elastyny,
  • minimalizuje powstawanie płytkich i głębokich zmarszczek,
  • skutecznie ochroni przed niszczącym działaniem wolnych rodników,
  • wzmacnia delikatne naczynia krwionośne, - poprawia koloryt skóry. i recenzja:Skóra jasna bez przebarwień, świetlista i promienna!
    Baaardzo polecam to serum, działa cuda w połączeniu z kremem nawilżającym oraz serum regenerującym z witaminą C. Nałożone na noc, jako maseczka pod krem nawilżający, silnie drenuje skórę, rozświetlając ją i dodając jej blasku. Skóra napina się, delikatne zmarszczki i załamania na skórze zostają wygładzone i po kilku zastosowaniach nikną. Skóra zyskuje na sprężystości, wszelkie przebarwienia ustępują – koloryt cery się ujednolica. Buzia cały dzień wygląda pięknie i świeżo - promienna i zadbana, bez zmarszczek czy oznak zmęczenia. Serdeczne polecam to serum zarówno przed wielkim wyjściem, jak i po długiej nieprzespanej nocy. Efekt zapewniony. Każda kobieta, która dba o swoją skórę, powinna mieć to serum w swojej szafeczce...Tylko zeby był ten efekt osobiscie uwazam ze potrzeba całego zestawu:serum flavo c 8%,krem flavo c oraz flavo c flash!!! razem te 3 produkty sie uzupełniają!!!!


---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez maallaa Pokaż wiadomość
Miszelka - zdecyduj się - najpierw mi każesz afrodyzjakami się nacierać, a jak już się natrę i TŻ aż pieje z radości - to Ty mnie spod kołdry wyciągasz
alez ja chce byc ciocią nawet poprosze podwójnie ech no po....tez mozesz przyjsc w koncu tz-owie po jakims czasie zasypiaja slodko..

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Spałam udusze Malle jak powie ze sobie popołudniowa drzemke zaliczam w imie wieku:c mok:..juz Ci wysyłam opis:FLAVO C FLASH
Flavo - C Flash dzięki swojej unikalnej recepturze wzbogaconej o proteiny, 8% lewoskrętnej witaminy C oraz wyciągowi z Ginkgo Biloba:
  • stymuluje syntezę kolagenu i elastyny,
  • minimalizuje powstawanie płytkich i głębokich zmarszczek,
  • skutecznie ochroni przed niszczącym działaniem wolnych rodników,
  • wzmacnia delikatne naczynia krwionośne, - poprawia koloryt skóry. i recenzja:Skóra jasna bez przebarwień, świetlista i promienna!
    Baaardzo polecam to serum, działa cuda w połączeniu z kremem nawilżającym oraz serum regenerującym z witaminą C. Nałożone na noc, jako maseczka pod krem nawilżający, silnie drenuje skórę, rozświetlając ją i dodając jej blasku. Skóra napina się, delikatne zmarszczki i załamania na skórze zostają wygładzone i po kilku zastosowaniach nikną. Skóra zyskuje na sprężystości, wszelkie przebarwienia ustępują – koloryt cery się ujednolica. Buzia cały dzień wygląda pięknie i świeżo - promienna i zadbana, bez zmarszczek czy oznak zmęczenia. Serdeczne polecam to serum zarówno przed wielkim wyjściem, jak i po długiej nieprzespanej nocy. Efekt zapewniony. Każda kobieta, która dba o swoją skórę, powinna mieć to serum w swojej szafeczce...Tylko zeby był ten efekt osobiscie uwazam ze potrzeba całego zestawu:serum flavo c 8%,krem flavo c oraz flavo c flash!!! razem te 3 produkty sie uzupełniają!!!!


---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

alez ja chce byc ciocią nawet poprosze podwójnie ech no po....tez mozesz przyjsc w koncu tz-owie po jakims czasie zasypiaja slodko..
SERUM FLAVO C 8 %-Serum Flavo C to skondensowana witamina C (8%) w połączeniu z miłorzębem japońskim. Serum jest skomponowane tak, aby zawarta w nim witamina C miała jak największą moc przeciwdziałania wolnym rodnikom. Wg firmy Auriga lewoskrętna forma witaminy C jest jedyną dostępną na rynku postacią tej witaminy, która ma zagwarantowaną stabilność. Jest bowiem rozpuszczalna w tłuszczach i dzięki specjalnej recepturze nie utlenia się, jest aktywna przez cały czas stosowania preparatu. Obecność miłorzębu stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, dzięki którym skóra staje się gładsza.
Stosowanie serum przez młode kobiety zapobiega destrukcji kolagenu i elastyny, czyli powstawaniu zmarszczek. U kobiet w wieku około menopauzalnym stymuluje syntezę tych związków, spowalniając proces starzenia skóry i wygładzając j

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Krem FLAVO C-nawilżajacy-Lekki krem nawilżający z witaminą C, doskonale uzupełnia działanie preparatów z serii Flavo-C (serum 8% i 15 %) oraz Flavo C-flash. Długotrwale nawilża i wygładza skórę, ma działanie przeciwzmarszczkowe i rozjaśniające. Składniki aktywne to witamina C, masło karite, kwas hialuronowy, gliceryna, czynniki nawilżające. Dla cery suchej, normalnej, mieszanej.
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora