Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wołam o pomoc:metamorfoza i "wyprostowane" , kręcone włosy .
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-15, 18:04   #1
picus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17

wołam o pomoc:metamorfoza i "wyprostowane" , kręcone włosy .


witajcie ! ja równiez chcialabym cos zmienic w swoim wyglądzie ,nawet wiecej niz coś . mam nadzieje ,ze mi w tym pomozecie. mam jeszcze jeden problem, otoz niedawno kupilam sobie prosatownice z remingtona jest naprawde bardzo profesjonalna i skuteczna ,ALE! az do tego stopnia ,ze wyprostowała mi włosy tak ,ze juz po paru umyciach moje loki znacznie sie zmniejszyły , wlosy sa teraz falowane i niezwykle trudne do ulozenia , musze myc je codziennie , nie moge polozyc sie z mokra głowa spac , gdyz nastepnego dnia moja fryzura wyglada fatalnie. obawiam sie ,ze juz nie wróce do mojego naturalnego , mocnego skrętu , dopiero teraz zaczynam doceniac moje loczki . bede wdzieczna za kazda waszą radę. moze wystarczy jakies cięcie, badz produkt by przywrócić je do naturalnego stanu ? z gory dziekuje.

ps. zdjęcie włosów , po prostownicy na fotce w morzu . zdjęcia z grzywką to włosy po 2 dniach czyli średnio kręcone.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCI0551.jpg (157,7 KB, 409 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCI0405.jpg (72,4 KB, 344 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCI1000.jpg (149,4 KB, 354 załadowań)
picus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując