Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wołam o pomoc:metamorfoza i "wyprostowane" , kręcone włosy .
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-16, 12:50   #12
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: wołam o pomoc:metamorfoza i "wyprostowane" , kręcone włosy .

Cytat:
Napisane przez picus Pokaż wiadomość
Dziękuje za te wszystkie schlebne komentarze, jestem nimi zaskoczona , bardzo mi miło , niespodziewalam sie ich mam bowiem wiele kompleksów , ale nie o tym chcialam pisac. Ad rem co mam zrobic ,zeby moj problem FALOWANYCH (teraz!) włosów znikł ? jakies maseczki , szampony regenrujace? co polecacie?
I jeszcze raz dziekuje za komplementy .
to ja sie jeszcze raz wypowiem
moze prostownica wysuszyla Ci wlosy,ale prawda jest taka ze jesli loczki przez jakis czas sie prostuje to wlasnie tak sie dzieje.
Musisz je slinie nawilzyc i zregenerowac.
Kup suplement diety (osobiscie polecę Ci belisse 14 zl/50 tabl)
i oczywiscie maski:
kallos mleczny na all lub w salonie fryzj 25 zl za litr
maska sleek line 30 zl za litr z przesylka na all (ale sa mniejsze,jednak nie oplaca sie bo z przesylka za maske 250 ml zaplacisz 15 zl,chyba ze u fryzjera zamowisz)dziewczyny wychwalaja pod niebiosa,
maska avon do farbowanych (kolezanki stosuja mimo ze nie farbowaly i bardzo chwala)
mozesz pokusic sie takze o jedwab (zwlaszcza przed prostowaniem wlosow,troszeczke wetrzec we wlosy,chroni przed wysoka temperatura).
Jedwab mozesz kupic joanny,lub biosilk z tym,ze buteleczka 15 ml kosztuje ok 10 zl (np w rossmannie lub w salonie) albo na all tam buteleczka 3 zl ok. Zalezy czy masz czas i chcesz sie tak pobawic
Jednak joanna bardziej sie oplaca bo za 30 ml jakos 15 zl.
Ah i uwaga przy zakupie biosilku,bo sa 2 rozne i jeden ma w skladzie alkohol,a Tobie niepotrzebne jest dodatkowe wysuszenie.Popatrz te maski na KWC i wybierz cos wlasciwego dla siebie
Mozesz takze zrobic wlasna maske do wlosow
potrzebujesz:
oliwe z oliwek,
nafte kosmetyczna (5 zl a aptece)
olejek rycynowy (jw)
żołtko (wiem,brzmi obrzydliwie)
mieszasz sobie w miseczce w dowolych proporcjach,przy ktoryms uzyciu sama zobaczysz jak jest Ci najlepiej, nakladasz na wlosy,troche wmasujesz i zakrecasz wlosy w folie spozywcza (cieplo pomaga wnikac substancjom bodajze ) i recznik.Tak posiedziec z godzinke i co wazne,umyc wlosy szamponem
To chyba tyle,mam nadzieje ze cos Ci sie przyda
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując