Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-21, 11:27   #3373
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

hej mentosiu witam

ja z kolei powiem Ci tak - tablety anty biore od lat ponad 10 i pomimo plam oraz dwoch zabiegow cosmelan nie mam zamiaru ich odstawic , innej antykoncepcji nie uznaje i nic i nik mnie nie przekona ....co prawda zdaje sobie sprawe ,ze sa one przyczyna pojawiania sie plam ale jest to dla mnie temat nie do przejscia , wiec sie mecze i cosmelanuje co jakis czas i tak w koleczko ....moj wybor....
pozatym byc moze ,ze jest to glowna przyczyna ale byc moze tez nie jedyna co nie daje pewnosci ,ze jak odstawie to juz bede miala spokoj do konca zycia ...

a propos tabletek jeszcze - tu ktoras dziewczyna pisala kiedys ,ze owszem tablety odstawila a plamiska i tak sie jej pokazaly .....

co do filtrow - to zgadzam sie z Toba - te apteczne tlusciochy i smierduchy sie nie nadaja - probowalam Iwostin, Roc i Bioderme kolorowa - wszystkie ble
teraz uzywam emulsji Shiseido 50+ i jest o tyle lepsza ,ze nie jest tlusta , zatem lepiej sie wchlania z tym ,ze niestety bieli rowniez jak te apteczne filtry i troche czasu z rana mi zajmuje makijaz ....niestety filtry w przypadku plam sa niezbedne i tez Ci polecma jednak sie z nimi co rano pomeczyc , no i dosmarowywac w ciagu dnia jak najbardziej wskazane , zwlaszcza jak duzo czasu na slonku spedzasz ...

ja juz prawie wcale sie nie wylaniam - jak juz to rano i pod wieczor jak slonko nie grzeje bo jak mam sie tymi filtrami smarowac to wole spedzac dzien w pomieszczeniu ...
ale jak na wakacje jade to coz - nie zawsze uciekne przed slonkiem ...
choc sie nie opalam , filtr , czapka z daszkiem lub kapelusz i pod parasolem w cieniu - tak wygladaja moje wakacje od dwoch lat odkad z palmami walcze ....
coz , cos za cos ....dobrze ,ze sa balsamy brazujace - ot wynalazek dla plamistych

pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-07-21 o 11:31
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora