Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-17, 22:44   #1522
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Też pozdrawiam KNK

Czy macie jaką ciekawą propozycję na Style Snob? Z różami/fioletami nudno, z jakimiś beżami to już w ogóle tragedia u mnie... może jakiś kontrastowy kolor tylko jaki?
Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
To ten taki zaróżowiały brąz? Podobał mi się z tej kolekcji też taki granatowy i zielony (one-off?). Może na górę modelaż brązem, a na dół jakiś kolor w stylu tych dwóch? Albo limonkowa żółć...? Moja kreatywność chyba nie pomaga, Kamil, gdzie jesteś?
już jestem z tej greckiej tułaczki

ja bym Style Snoba (bym to dobre słowo bo go nie mam) połaczył z bardzo ciemnym fioletem, jak pigmentem Grape, albo solo z mocniejsza kreska czarnym linerem i wieksza iloscia tuszu na rzesach zeby było tak drapieznie, a w klasyce z Naked Lunch i pigmentem Sweet Sienna

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
właśnie dzisiaj robiłam ten makijaż z fioletem i pomarańczem,niestety, pigment Dusty Coral mi zniknął z "oczów" (patrz: "cienie do oczów" )Ale efekt początkowy mnie zachwycił jutro zrobie to z Paradisco i może na samą bazę art deco bo dzisiaj dałam na topaint pota i cień bazowy i po prostu zniknęło mi z "oczów"
ale pomysł świetny!!
granat! ach!! Deep Truuuuuuuuth chcę Ciebieeee!!!
z pomarańczowych bardzo dobry i intensywny jest pigment Electric Coral, super pasuje do ciemnych fioletów ale tych neutralnych albo cieplejszy
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora