Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-22, 11:16   #383
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część IV

Jeny Pastereczko, ale cudak Ciekawe czy działa
Ja mam taką starą własnie basenową Roventy i ona niezniszczalna jest normalnie (pewnie jak to teraz napisałam to się zepsuje ), no ale ja mam krótkie włosy
Co do rocznic, to w styczniu mieliśmy 15 lat po ślubie. Ogólnie razem 17 lat jesteśmy

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez frenka Pokaż wiadomość
a ja mam fajną suszarkę z rossmana- 2000wat, długa dysza (czyli to, na co fryzjer kazał mi zwracać przy zakupie), 35 zł. szukałam i szukałam, oglądałam różne, z super bajerami. niestety, w pewnym momencie nie miałam zbyt dużo pieniędzy do rozdysponowania i mój wybór padł na rossmanowską (wiedziałam, że za takie pieniądze może mi się rozpaść, a ja za jakiś czas będę miała większą kwotę na suszarkę). no i działa mi od dwóch lat, co zrobić i nie zniszczyła mi włosów
O to chyba pójdę obejrzeć
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora