Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-02, 22:35   #252
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Po Twoim poście wnioskuję, że bardzo lubisz maty (i chyba żywe, nasycone kolory), zgadza się? W takim razie mogę Ci delikatnie zasugerować spojrzenie na pomadki Catrice (chodzi o serię Absolute Moisture ). Nietrudno zauważyć, że bardzo je lubię (), ale naprawdę są godne uwagi Przede wszystkim większość odcieni w palecie jest naprawdę matowa Pisałam kiedyś na wątku Catricowym, że efekt, jaki daje na ustach podobny jest do tego, jaki jest po pociągnięciu umalowanych ust bezbarwnym błyszczykiem, więc nie jest to taki typowy mat, tylko mat z połyskiem (ale bez żadnych perłowatości, podkreślam). I, co rzadko się zdarza, naprawdę nawilżają tak jak deklaruje producent Są bardzo kremowe, świetnie się rozprowadzają, mają solidne, metalowe opakowanie, no i cena jest niższa (11,99). Tylko, że odcienie są w większości neutralne, nasyconych jest niewiele (ale nie przyglądałam się "żywym" tak dokładnie, bo nie przepadam za takimi kolorkami, więc może są jakieś interesujące). Polecam szczerze
Z chęcią bym się im przyjrzała ale w mojej naturze nie ma szafy catrice i bardzo nad tym ubolewam Moze jak będę w Szczecinie to poszukam
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując