Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-30, 13:16   #2965
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
O jej same chudzinki a ja bym tak chciała ważyc 47kg
Ale coś mi to odchudzanie nie idzie...

Podczytuje Was jak mam chwilkę a z odrostami przypomne się 10 lutego, zobacze jaka teraz bedzie różnica
w załączniku z 30 stycznia, mokre po umyciu
no no elegancki odrościk

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
SREBRNA świetnie widać odrost, nawet gdy jest mokry. I już jest długi

MEADOW nooo widać już coś różnica niewielka, ale będzie lepiej zapuszczać swoje.

Jednak na noc zaolejowałam włosy łopianowym, jakoś się przemogłam. Zmierzyłam też włosy bo wydały mi się długie i ku mojemu zdziwieniu mają już ok. 39-40 cm, a ostatnio pisałam Wam chyba z tydzień temu, że mają ok. 38 cm, więc albo wcześniej zle zmierzyłam albo mi już urosły - może pokrzywka już zadziałała 1,5 miesiąca temu po fryzjerze miałam dł. ok 36 cm.

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Mam pytanie do Was kochane: masujecie sobie skórę głowy? Podobno pozytywnie to wpływa na włosy, na cebulki, szybciej rosną itp.
Wczoraj jak sobie robiłam taki masaż to pełno włosów miałam na sobie, a przecież byłam delikatna
Ja poza tym co myje włosy i wcieram później tonik w skalp to nie masuję z czystego lenistwa

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
srebrna_smugo ile Twój odrost ma juz cm.? Sliczny jest i dlugi Prawie wszystkim dziewczynom odrost zlewa sie z farbowancami a widze,ze u Ciebie podobnie jest jak u mnie Wreszcie nie czuje sie samotnaTeraz mam pytanie:czy tak zamierzasz do konca zapuszczac swoje naturelki,nie farbujac pod ich kolor farbowanców???Mam nadzieje,ze tak


Zawsze masuje skóre glowy To prawdziwa przyjemnosc dla mnie i dla mojego lepka Planuje tez kupic inne oleje-widzialam w jednym ze sklepów na póleczce rózne oleje a na samym spodzie butelki osady z róznych zíólekolej z rozmarynem,z czosnkiem,tymiankiem itd.
Xyolax a czemu kokosik Ci nie podszedl??? Jaki mialas??? Ja mam jadalny
Wiesz co, po użyciu miałam wrażenie, że włosy mam bardziej napuszone i jakby nieco bardziej przesuszone Używałam Dabur Vatika (z amlą, henną i cytyną), później zrobiłam podejście do Parachute i było jeszcze gorzej do tego ten Parachute miał taki zapach okropny, że aż mnie mdliło jak otworzyłam samą zatyczkę od oleju ale jak wyczaję gdzieś Efavit to zakupię i dam mu OSTATNIĄ szansę
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora