Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ******kolor na krótko*******
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-21, 09:38   #20
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Re: ******kolor na krótko*******

Ja jestem właśnie po koloryzacji szamponem Palette [ nakladałam go jakieś dwa tyg. temu ] Moj naturalny kolor to ciemny blond, ale miałam rozjaśniany pasemkami Tak jak Tobie kolor mi się znudził i zdecydowałam się na sarni brąz Taki jasny brąz z odcieniem rudego Trzymałam krótko bo bałam sie strasznego efektu rudości na moich włosach ale cóz stało się No i byłam ruda Teraz kolorek już się trochę zmył i mam jasny brąz Właśnie taki jak chciałam.

Moja rada jest taka -dobierz sobie kolorek jaki chcesz [ jeśli wybierasz brąz po prostu nie trzymaj za długo na włoskach ] Polecam Palette, bo po pierwsze jest jej troche wiecej i jest żadsza, łatwiej się nakłada na dłuższe włoski. Moja mama ostatnio używała Welli. Kolor na jej ciemnych włosach miał wyjść ciemny machoń a wyszło jakieś niewiadomo co - jasne bordo Szampon Welli jest gęstszy.

Jeśli chodzi o maprawdę krótką koloryzację to dobre są też szmaponetki 6- 8 myć. Ale nie należy się nastawiać na te 6-8 myć bo kolor schodzi już po 1-2 myciu Strasznie są nietrfałe

No to może na tyle moich wywodów . Pozdrawiam
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując