Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-06, 10:43   #4858
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dziewczynki znow zdrowiem nie domagam
od tygodnia cos dziwnego mi sie dzieje...
mam potwornie bolesne kłucia w dole brzucha- nie wiem kojarze to jako macica/pochwa bo masakre przezylam po ost stosunku z tz... ns dnia myslam ze umre z tego bolu i kłucia- jakbym pekała w srodku doslownie...i to kłucie non-stop dzien i noc... bez przerwy...nigdy czegos takiego nie czulam
w dodatku uczucie ciaglego napiecia w dole brzucha- jakby sie powstrzymywalo przed sikaniem- i nie moge sie rozluznic bo zaraz lapie od nowa...
chcialam po weekendzie leciec do gina ale go nie ma dopiero w srode po poludniu jakis ma byc, ale ja bede tuz przed @... i chce na gwalt zrobic cytologie- wstyd nie robilam jej juz kolo 4 lat!
bardzo sie boje co mi jest moze znow jakas dziwna infekcja, ale mnie nie piecze, czasem cos zaswedzi ale rzadko wiec nie wiem co by to mialo byc?
juz swiruje, z innej strony moze to cos od pecherza zwiazane z kamica? ale nie boli jak sikam...
kurcze powiem Ci ze mi sie takie coś pojawiało po intensywnym stosunku też bolał kłuło masakra... teraz to jestem wyposzczone wiec znowu trzeba odnowa wszystko zaczynać zeby było ok,ale nie ma bata też musze isc do gina i tż nawet powiedział ze mam isc, ja cytologi nie robiłam 3 lata
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora