Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 18:23   #1238
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Miniatura Pokaż wiadomość
Absit ja cały czas nie jestem pewna czy wygrałam z tym paskudnym nałogiem. Mam nadzieję że się nie mylę. Rok czasu już próbuje panować nad sobą i wychodzi mi to. Obym nigdy do tego nie wróciła. Zacznij dbać o paznokcie, smaruj ciągle oliwką, kremami, odżywkami. Jak już zobaczysz efekty to będzie ci żal je zjadać ja często walczyłam tzn. próbowałam walczyć z tym nałogiem i jakże często mi się to nie udawało...głowa do góry czekam na jakieś info od ciebie jak ci się udaje.
dzięki
trzymam się jakoś, już dwa razy byłam na manicure i oby tak dalej, pani mi piłuje paznokcie na krótko, mocno odżywia i nawilża i na koniec maluje odżywką utwardzającą, więc mam nadzieję, że w końcu wzmocnię je na tyle, że dam radę zapuścić jakąś konkretną długość. Teraz wyglądam jakbym specjalnie obcinała je króciutko, czyli prawie normalnie

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
smiem watpić, że obgryzanie nie wpływa na wzrost. Wpływa, i to bardzo.
No, u mnie niestety nic się nie zmieniło, jak rosną wolniej, tak są.
hmmm w takim razie dlaczego moje rosną jak szalone???

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
NIE zawsze zrywa się paznokieć. Miałam parokrotnie zakładane tipsy przeróżne - żele, naklejane. I tylko raz zerwałam wierzchnią warstwę paznokcia. Ale wtedy to zwałam tipsa ile wlezie.
Jak ma się wyczucie w zdejmowania to nie ma opcji by zerwać paznokieć

i zawsze śmieszą mnie teorie "tipsy niszczą paznokcie". Niszczą ale tylko wtedy kiedy są nieumiejętnie ściągane.
Stan paznokcia po tipsach jest taki sam jak po użyciu polerki - mam tu na myśli cienkość paznokcia, bo tylko tym się objawia te "zniszczenie" jak niektórzy mówią
hmmm wiesz specjalistką nie jestem, raczej wieloletnią nosicielką tipsów i z moich obserwacji wynika, że 99% manicurzystek przepiłowywuje paznokcie, poza tym podczas uzupełniania czy tipsów czy żeli czy hybryd pani musi spiłować to co nałożyła poprzednim razem aż do płytki plus odrost.....u mnie niestety powodowało to uszkodzenia macierzy paznokcia, mam je pofałdowane i to potwierdziła lekarz dermatolog u której byłam spanikowana stanem moich paznokci

a tak poza tym to polecam Wam stary dobry olejek rycynowy, u mnie super działa a jest wydajny i tani

poza tym smakuje ohydnie i jak wsadzam paluchy do buzi to natychmiast je wyjmuję
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując