Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-08, 22:40   #761
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ojej, naprawde nic No nie wiem, a użyłaś talku też? Wszystko tak jak napisałam, wymoczyłaś się najpierw? Palce tez trzeba nasmarować talkiem. A moze za dużo wosku nabrałaś, bo ja jak nabiore za dużo to nie chwyta włosków, trzeba naprawdę minimalnie dac tylko, żeby palce się lekko lepiły ale były suche. Może to od włosów zalezy, no nie wiem Ja już tak sie depiluję od roku, tzn w ciagu roku 3 razy, bardzo powoli mi po tej metodzie odrastają włosy i powyrywane mam co do jednego, a było ich naprawdę dużo Plastry nie dawaly mi takiej dokładności no i nie wszedzie mogłam ich w ogóle użyć A wyrywałaś po troszku? Bo to trzeba po kępce małej rwać. Też mam wosk w rolce.
Użyłam pudru BD, wosku wydaje mi się, ze niewiele, chyba 2-3 pociągnięcia rolką po palcach. Ale się nie wymoczyłam, zapomniałam wczoraj pierwszy raz zrobiłam kawałek bikini - ból straszny po bokach, nie dokończyłam nawet, ale jak przykleiłam plaster po środku, to myślałam, że urodzę coś z bólu. Matko kochana jak to boli! Muszę dorwać Emlę tylko gdzie znajdę lekarza, który mi to przepisze
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Kojarzę flakon, ale zapachu nie. Nikt bliski go nie używał (z tego, co piszecie - na szczęście).


Moja mieszka na drugim końcu Polski, więc też widujemy się rzadko. Na wakacje siedzimy czasem ok. miesiąca u "teściów" i zawsze jest super, wspaniale tam wypoczywam. Traktują mnie prawie jak własne dziecko. Właściwie cała rodzina TŻa jest dla mnie niesamowicie miła. A mieszkamy razem już ponad 5 lat, więc chyba niewiele może się zmienić (mam nadzieję).


Ten mój Kenzoki pachnie moim zdaniem bardzo podobnie do Green Tea.
Powącham przy najbliższej okazji
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora