Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-28, 09:05   #3096
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Na początku chciałabym bardzo podziękować każdej z Was za poświęcony czas i cudowne pomysły Ciężko mi było wybrać jedne pazurki... najchętniej wytypowałabym wszystkie, ale nie mogę Od wczoraj wieczorem i w nocy myślałam i analizowałam kogo wytypować na następne święto i... mam Ale zanim zdradzę któż to, chciałabym zebrać wszystkie pazurki z okazji święta tutaj, pod spodem. Więc klikusiamy dla przypomnienia
-Yenotek
-vivinn
-Kaveri
-czarna kawa
-ewalucja
-agaszak () i agaszak
-Śniegowa
-meeow
-MgielkaM
-smoothly
-Trelle
-Prezes Kuli Ziemskiej
-Nefty
-cooone

Wiele z Was napisało, że pierwszy raz wzięło się za pędzelki, gąbeczki, cieniowanie, rysowanie i to mnie właśnie najbardziej urzekło dlatego kierowałam się tym tropem Dodatkowo przy dokonywaniu wyboru kierowałam się również tym, która takiego święta jeszcze nie miała (może już podejrzewacie o kogo mi chodzi )
Jeszcze raz wszystkim Wam dziękuję za wspaniałe prace. Potraficie sprawić, że człowiek czuje się wyjątkowo. Potraficie sprawić wiele radości i wzruszeń czymś tak maleńkim jak... paznokcie A co więcej, potraficie sprawić, że człowiek uzależnia się od Was i tego wątku i z niecierpliwością czeka na każdego nowego posta

Do następnego pazurkowego święta typuję osobę, dzięki której mogłam zobaczyć gwieździste niebo przed południem
Czyyyyyyyli:



VIVINN





Napisałaś, że to Twoje pierwsze galaktyczne pazurki a ja dzięki nim poczułam się jak w niebie Są urocze i wyjątkowe. Ja uwielbiam nocne niebo, szczególnie gwiazdozbiór Oriona, także jeszcze raz dziękuję i gratuluję i mam nadzieję, że od teraz częściej będziesz sięgała po gąbki
gratulacje dla Viv! Zasłużone
I dziękujemy za zabawę Amelko
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora